CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Vítěz dubnového swingu Czech PGA Tour si zahraje Challenge Tour v Severním Irsku

Vítěz dubnového swingu Czech PGA Tour si zahraje Challenge Tour v Severním Irsku

Hráč, který si nejlépe povede v minitabulce připravené pro jarní swing Czech PGA Tour, může počítat s kartou na turnaj série Challenge Tour s názvem Northern Ireland Open in Association with Sphere Global and Ulster Bank. Ten se hraje od 6. do 9. srpna na hřišti Galgorm Castle, Ballymena v Severním Irsku. Turnaj má celkovou dotaci 170.000,- Eur a jeho promotér tímto krokem uznává přínos některých nižších soutěží pro celkový rozvoj golfu.

Promotér Czech PGA Tour, společnost Česká 1, potvrdil ústy svého jednatele Pavla Krenka tuto dohodu právě dnes. „Možnost startu na turnaji North Ireland Open z Challenge Tour pro nejlepšího hráče jarního swingu Czech PGA Tour je důkazem toho, že se Czech PGA Tour stává jedním z prvních schůdků do světového golfu. To, že nám organizátoři z Irska vyhověli, je pro nás odměnou a další motivací ve snaze naši Tour dostávat na čím dál lepší úroveň.

Organizátoři Czech PGA Tour věří, že tato dodatečná motivace pomůže přitáhnout do jarního startovního pole další, i zahraniční borce. Už tak je pro ně dubnový swing velmi atraktivní, mezi 10. a 21. dubnem mohou odehrát tři turnaje (Konopiště, Black Bridge, Ypsilonka), každý s dotací 10.000,- Eur. Hráči mají dokonce možnost využít „all inclusive“ balíček, který počítá s kompletním servisem počínajícím vyzvednutím hráče na letišti, zajištěním dopravy, stravování, cvičných kol a nakonec opět dopravením na letiště. Tento servis se v rámci Czech PGA Tour letos zkouší poprvé, a pokud se osvědčí, může být zařazován i častěji.

Více k turnaji viz. http://www.niopen.co.uk/

 


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. KOŘÍNEK. A27 200
7. DOBSON. H27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧