CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Race to Irish Challenge - pravidla a průběžné pořadí

Race to Irish Challenge - pravidla a průběžné pořadí

Promotérská společnost Česká 1 na svých letošních turnajích připravila celkem 20 karet zajišťujících právo startu na turnajích série ProGolfTour. Mimoto pro své klienty obstarala 2 karty na turnaj Tayto Northern Ireland Open in Partnership with Ulster Bank ze série Challenge Tour (hřiště Galgorm, Ballymena). Vloni je vybojovali vítězové swingů Marcos Pastor a Stanislav Matuš, který pak v Irsku prošel cutem a zaznamenal výtečný výsledek. Letošní držitelé ještě nejsou známi, avšak zde je postupový klíč:

O zmíněné dvě karty se utká 10 hráčů ve Finálovém kole, jehož termín bude ještě upřesněn. Kartu si zajistí první dva hráči v pořadí. Vítěz jako bonus dostane od promotéra uhrazenou letenku tam a zpět. Předchozí výsledky se do finálového kola nezapočítávají, všichni začínají s nulou. A jak se do finálového turnaje dostat?

Do Finále postupuje 10 nejlepších v součtu turnajů Slavkov, Pannonia a Team PRO Ypsilon 4. - 5. 7. Pokud se některý z hráčů nedostaví na Finále, postupují další z pořadí tak, aby startovalo vždy 10 hráčů. Ve finálovém turnaji mohou startovat i  hráči, kteří mají možnost startovat na Northern Ireland Open díky své uhrané kategorii. V případě, že by si zajistili nominaci jiným způsobem a souběžně získali právo účasti umístěním ve finálovém kole, přechází nominace na dalšího v pořadí Finále. Pokud by takový hráč Finále vyhrál, má nárok na vítězný bonus v podobě úhrady letenek. Startovné na Finále se neplatí a každý účastník má nárok na cvičné kolo v termínu, který si individuálně rezervuje na hřišti. Hráči mohou počítat s poskytnutím občerstvení (ovoce, voda) do hry a v den turnaje s volným vstupem na driving range.

Pořadatel je v kontaktu se všemi hráči, na stránkách czechone.cz budou průběžně zveřejňovány i případné očekávané absence hráčů. Po skončení Team PRO Ypsilon turnaje bude zveřejněn seznam finalistů vč. náhradníků. Náhradníci budou upozorněni na případně volné místo 3-4 dny dopředu, ale určitě se jim vyplatí průběžný stav si sledovat zde na webu. Brzy přineseme i krátkou matematickou úvahu, jak vše ještě může dopadnout...

RACE TO IRISH CHALLENGE - PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. DOBSON. H27 200
7. KOŘÍNEK. A27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧