CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Na Ypsilonce potvrdil Benedict Staben

Na Ypsilonce potvrdil Benedict Staben

Němec Benedict Staben potvrdil svou pozici a už nikomu vedení v turnaji Ypsilon Cup 2016 by CzechOne nepustil (207, -9). O tři rány nechal za sebou dělené Němce Kurzenbachera, Francouze Schwarze a Švýcara Galliana.

Devětačtyřicet borců dnes v 8 ráno vyrazilo do finálového dne turnaje ProGolfTour. Na konci se radovali cizinci. Díky nejstabilnějším výkonům vavřín nejvyšší urval pro sebe Staben, kterému stačil dnešní výkon -4 k uhájení vedení.

Svůj první turnaj na ProGolfTour vyhrál mladý Němec Benedict Staben. Ke své hře poznamenal: „První výhra, to si budu pamatovat! Jsem víc než šťastný. Nejdůležitější pro mou hru bylo, že jsem hrál co nejvíc do paru. Dobře mi šla železa, dobře mi to šlo z týčka. Toto hřiště miluji, hodně se podobá mému domovskému resortu v Hamburku, tam to ale takhle teď rozhodně nevypadá! Greeny jsou pravdivé, jestli je pravda, že tu před týdnem ležel sníh, tak klobouk dolů… Dnes jsem sice byl pod tlakem, ale zastávám filozofii, že i v tlaku si musíte hru především užít. A jaké mám dál cíle? Dostat se přes ProGolfTour příští rok na Challenge Tour a do tří let získat kartu na European Tour“.

Nejlepším Českým borcem byl Filip Mrůzek (v paru, dělené 20. místo), který svůj výkon zhodnotil takto: „Dnešek byl super, jeden eagle, čtyři birdie. Radost mi kazil akorát zbytečný trojpat na 16. jamce, přihrál jsem si z devíti metrů na dva a málo jsem si pak nahrál. Jinak jsem byl spokojený se všemi 18 odpaly, na osmičce jsem měl trochu kliku – šel jsem přes fairway pětky, zatáhl jsem to a skončil v rafu, naštěstí ne ve vodě. Jinak mě trošku trápily wedže, čtyřikrát jsem šel k jamce z 90 metrů a dal jenom jedno birdie, což je špatně. Stav hřiště byl super, hodnotím ho na 100%“. I trenér a otec Petr Mrůzek v jedné osobě ucedil: „Jsem spokojen s hrou, ne tolik s výsledkem. Ale na to, jak to vypadalo po první dnu ještě dobrý“.

Turnaj Ypsilon Cup by CzechOne se hrál o finanční dotaci 30.000,- eur.

Promotérská společnost CzechOne se nyní začíná připravovat na turnaj RENOCAR Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy hraný od 14. května ve Slavkově na jižní Moravě.


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. DOBSON. H27 200
7. KOŘÍNEK. A27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧