CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Mrůzek a Novák přepisovali historii. Gratulace!

Mrůzek a Novák přepisovali historii. Gratulace!

Promotér Czech PGA Tour - společnost Česká 1 - se připojuje k proudu gratulantů, kteří oslavují vynikající výkon Vítka Nováka a Filipa Mrůzka na turnaji nejvyšší evropské úrovně Czech Masters. Jejich průchod cutem je přelomem v českém golfu, který podobnou situaci nezažil od raných 90. let (a památného cutu J. Jandy v Mariánkách).

Filip Mrůzek je letos ve vynikající formě, což dokázal nejen průnikem na první místo v Order of Merit Czech PGA Tour, ale kulminaci formy ukázal i na šampionátu PGAC v jamkové hře přednedávnem na Ypsilonce. Formu pak dokázal prodat na jednom z vrcholů sezony což dokazuje o jak skvělého hráče jde.

Vítek Novák byl už vloni, ač amatér, často účastníkem turnajů nejvyšší české profesionální Tour, kde získával zkušenosti a ostruhy k soubojům, které ho v budoucnosti čekají. Jedním z těchto soubojů byl turnaj Czech Masters, kde Vítek osvědčil nejen golfový um ale i schopnost zvládnout své emoce.

Oběma borcům i jejich podpůrným týmům gratulujeme!

Jsme hrdi na to, že jsme růstu české golfové špičky napomohli a těšíme se, že stále více českých hráčů bude vnímat seriál Czech PGA Tour jako svou vstupenku do velkého golfu a zároveň jako místo svého golfového růstu. To je totiž hlavním smyslem tohoto společného projektu PGAC a České 1.


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. KOŘÍNEK. A27 200
7. DOBSON. H27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧