CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

HANT Trophy Skalica - finále

HANT Trophy Skalica - finále

Holanďanovi Svenu Mauritsovi se útok na čelo pořadí HANT Trophy ve slovenské Skalici vydařil. Po vyrovnaném výkonu si došel pro prvenství s celkovým skóre -8. Obdivuhodný byl především způsob, jakým se psychicky vyrovnal se závěrem první devítky, kdy na sedmičce zaznamenal bogey a na devítce dokonce double-bogey. Ve svém komentáři se věnoval hlavně tomuto momentu: „Po bogey na sedmičce jsem chtěl útočit, vzal jsem na devítku driver a asi to nebyl dobrý nápad. Naštěstí jsem hned na desítce proměnil dlouhý putt do birdie, a to mě psychicky nakoplo“, zhodnotil své dnešní vystoupení. Zároveň prohlásil, že už se těší na Kunětickou Horu.

Druhé místo dělil Ondřej Lieser s Craigem Farrellym a mladým amatérem Vítkem Novákem, všichni se skóre -5. Celou dobu skvěle hrající Slovák Peter Švajlen nakonec skončil na děleném šestém místě, útok na poslední jamce se mu nepovedl podle představ a voda ho vytrestala.

Amatér Vítek Novák celý turnaj okomentoval takto: „Hrálo se mi dobře, samozřejmě i pro mě byl nejtěžší první den, to mi dokonce dvakrát z rukou vyletěl driver. Prokletím byla pro mě jamka osmička, kde jsem to každý den poslal do vody. Jinak jsem se snažil útočit, s výsledkem jsem spokojen, byla to má první letošní účast na Czech PGA Tour a tuto Tour bych rád absolvoval celou. Letos jsem trochu popracoval na švihu a na krátké hře a zdá se, že se to vyplácí“.

Hráči z ciziny potvrdili trend a na předních místech leaderboardu hráli velmi významnou roli. Hned pět jich figurovalo mezi nejlepšími deseti.

 

Průběžné výsledky bylo možné sledovat na tomto webu, a to i po 9. a po 15. jamce. Celkové výsledky naleznete tamtéž.

Turnaj se hraje o celkové prize money 500.000,- Kč, resp. o 18.500,- Eur.

 

Od neděle 18. května proběhne další turnaj ze série CzechPGATour na Kunětické Hoře pod názvem EULED Classic.

Kontakt pro více informací:

 

CzechOne, PR Dept.

vratny@czechone.cz

+420 777 959 348

 


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. DOBSON. H27 200
7. KOŘÍNEK. A27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧