CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Exluzivní akce na nákup oblečení ProQuip v Ropici

Exluzivní akce na nákup oblečení ProQuip v Ropici

Golf Shop Ropice nabídne během nedělního PRO-AMu oblečení značky ProQuip s jedinečnou slevou až 30%. Skotskou značku ProQuip známe především z Ryder Cupu, na kterém obléká hráče obou týmů nepřetržitě již dlouhých 32let, ale v letošním ročníku Czech PGA Tour se na ni během nepřízně počasí mohou spolehnout také klíčoví pracovníci Tour office a rozhodčí.

Základem výroby funkčního oblečení ProQuip jsou exkluzivně vyvinuté látky a inovativní hydrofilní technologie (laminace voděodolné membrány podobně jako např. u GoreTex). Tyto látky jsou zárukou výroby oděvů, které odolávají větru i dešti. Za vše hovoří 3-letá záruka nepromokavých oděvů, která garantuje naprostou voděodolnost nebo např. svetry, které vydrží v dešti až 24hodin! Oblečení je velmi prodyšné, odvádí z těla veškerou vlhkost a zároveň stále udržuje optimální tělesnou teplotu, která je důležitá pro maximální komfort během hry. Oděv je velmi jemný, nešustí, nemačká se a hráč si ho může upravit přímo na tělo dle svých potřeb.

Díky svým mimořádným funkčním vlastnostem je považována za jedno z nejkvalitnějších oblečení v golfovém světě, odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Proto je více jak 30 let preferovaným dodavatelem oblečením do deště pro Americký i Evropský rydercupový tým (déle, než jakýkoliv jiný výrobce golfového oblečení).

Přijďte do ropického proshopu, toto unikátní oblečení si vyzkoušejte a využijte nedělní slevy!


Generální partner


Výsledky

EXTEC Pro Golf Tour by Czech One

HráčR1R2R3Celkem
1. PARKER. B686770205
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
T. .
EXTEC Pro Golf Tour by Czech One Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O91 800
2. WALZ. M68 800
3. ROBINSON. L34 125
4. MRŮZEK. F30 625
5. TRAPPEL. M30 000
6. DOBSON. H27 200
7. KOŘÍNEK. A27 200
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧