CzechOne Tour Žebříček CzechOne Order of Merit

Czech PGA Tour míří do zahraničí

Czech PGA Tour míří do zahraničí

Západoslovenská Skalica se stane první letošní zahraniční zastávkou golfové Czech PGA Tour. Pro slovenské příznivce golfu to bude ideální příležitost vidět v akci to nejlepší, co zdejší golfová scéna nabízí.

HANT Trophy Skalica je již tradiční zastávkou nejlepší středoevropské Tour a nejinak tomu bude i letos. Na vždy skvěle připraveném hřišti se utká na šest desítek předních českých, slovenských, maďarských ale i nizozemských a britských profíků s tím nejlepším, co může nabídnout místní amatérská scéna.

Fanoušci golfu, kteří jsou srdečně zváni k návštěvě skalického resortu, se mohou těšit na loňského vítěze několika turnajů včetně HANT Trophy Nizozemce Svena Mauritse (na obrázku) či na celkového vítěze Czech PGA Tour 2014 Čecha Martina Příhodu. Své slovenské fanoušky zkusí potěšit bývalý olympijský vítěz a držitel světového rekordu v nejtěžší atletické disciplíně – desetiboji – Roman Šebrle. „Do Skalice se hrozně těším, vloni mě jenom pár drobných chyb dělilo od mnohem lepšího výsledku. Pokud se mi letos povede se těmto chybám vyhnout, mohlo by to být hodně dobré,“ zasnil se sympatický český golfista.

Hřiště ve Skalici dokáže vždycky krom perfektní přípravy pro TOP golfové akce poskytnout i něco navíc: „Přednedávnem jsme pro naše návštěvníky spustili možnost zahrát si footgolf (kombinace golfu a kopané) a pro gurmány jsme otevřeli zcela nový steakhouse. Přejeme si, aby naši návštěvníci vždy zažili něco nového“ sdělila zástupkyně promotérské společnosti Lucia Školiaková – Chovancová.

Turnaj začíná v sobotu 9. května soutěží PRO-AM, kdy spolu hrají vždy tři amatérští hráči a jeden profesionál. Ostrý start turnaje je naplánován na neděli 10. května, po druhém hracím dnu (pondělí 11. 5.) proběhne cut a 40 nejlepších hráčů postoupí do úterního finále. Turnaj se hraje o celkovou dotaci 500.000,- Kč (tj. 18.500 Eur) a je součástí slovensko-moravského swingu, který o týden později pokračuje na hřišti Slavkov – Austerlitz. Online výsledky mohou příznivci golfu sledovat na www.czechone.cz. Vstup do areálu je zdarma a návštěvníci jsou vítáni. Hodinový přenos z turnaje uvedou čtyři české sportovní kanály (NovaSport, Sport 5, Fanda a GolfChannel).


Generální partner


Výsledky

CZECHONE TOP PLAYERS INVITATIONAL BY YPSILONKA & BY GOLFISTA ROKU

HráčR1Celkem
1. MRŮZEK. F6666
T2. CAFOUREK. J6868
T2. LIESER. O6868
4. TINTĚRA. L6969
5. VÁŇOVÁ7070
6. ŠIMEK. V7272
T7. KOŘÍNEK7373
CZECHONE TOP PLAYERS INVITATIONAL BY YPSILONKA & BY GOLFISTA ROKU Výsledky


Order of Merit

Czech PGA Tour 2017

HráčBody
1. LIESER. O229 600
2. MRŮZEK. F123 675
3. WALZ. M68 800
4. KOŘÍNEK. A57 783
5. POKORNÝ. J52 100
6. TINTĚRA. L47 076
7. NIČ. P45 116
Tour 2017
Hledat:
 
∧   nahoru   ∧